درباره ديكشنری آنلاين


این ديكشنري توسط مجيد قربان جنت ايجاد شده است . 

مدیریت سایت : مهندس مجید قربان جنت 09138028565
مدیر مترجمان : جناب آقای احمد قادری 09133814718
 
هدف از ایجاد این دیکشنری، در درجه اول ساخت یک فرهنگ لغت کامل و در دسترس برای همه ایرانیان بود تا از هر جایی و با هر سیستم عاملی که به اینترنت متصل می‌شوند بتوانند به یک فرهنگ لغت دسترسی داشته و به راحتی از آن استفاده کنند.

اين ديكشنري امكان ترجمه لغت از فارسي به انگليسي و انگليسي به فارسي را دارا مي باشد .

امكان بسيار مفيدي كه در اين ديكشنري ايجاد شده است ، بخش Spell Checking آن است . با استفاده از اين امكان در صورتي كه شما لغتي را به اشتباه تايپ كنيد ، برنامه لغات درست را به كاربر پيشنهاد مي كند .

 همچنین حالتهای مختلف فعل(ماضی، مضارع، جمع و ...) تشخیص داده شده و معنی مناسب نمایش داده مي شود .

 براي راحتي كار در استفاده از اين سايت در تمام سيستم عامل ها امكاني در سايت قرار گرفته است كه شما بدون تغيير زبان صفحه كليد به فارسي قادر به تايپ فارسي خواهيد بود .   اين سايت مجهز به يك اسكريپت مخصوص براي انجام اين كار مي باشد .

براي افزايش سرعت پاسخ گويي سايت ، از تكنيك هاي بسيار پيشرفته اي در زمينه Ajax استفاده شده است . با استفاده از اين روش سرعت دستيابي كاربران سايت به معني لغاط درخواست شده بسيار افزايش مي يابد .

دارالترجمه اینترنتی

این وب سایت با ایجاد یک دیکشنری آنلاین بسیار قوی شروع شد و سپس با فراهم کردن امکانات بیشتر مانند ترجمه متن و دیکشنری اکسفورد و بابیلون توسعه پیدا کرد . با افزایش بازدید کنندگان سایت خدمات ما در زمینه ترجمه متون توسط مترجمین زبردست آغاز شد و با ثبت نام تعداد بسیار زیادی از مترجمین خوب کشور در سراسر ایران تشکیل اولین دارالترجمه اینترنتی را داد .
در صورتیکه شما هم مترجم هستید و یا در زمینه آموزش زبان فعالیت دارید در سایت ما ثبت نام کنید و جزو ارئه دهندگان انوع خدمات زبان های خارجی در سطح ایران باشید

آموزشگاه زبان آنلاین

خدمات ما در حال حاضر بعد تازه ای به خود گرفته است و در زمینه خصوصی نیمه خصوصی و مجازی زبان در سراسر ایران عزیزمان فعالیت خود را آغاز کرده است

منتظر تغییرات جدید در سایت باشید ، بزودی
ترجمه های خود را به مترجمان ما واگذار كنيد >> ****** ثبت سفارش ترجمه متن ******
تدریس خصوصی >> ** ثبت درخواست **
 * ايميل دوست شما:
:ايميل شما
FA عنوان ايميل:
FA پيغام شما:
دیکشنری | ترجمه | مترجم | دارالترجمه