دارالترجمه اینترنتی با مترجمان آنلاین

دارالترجمه bestdic ضمن عرض خير مقدم به كليه بازديد كنندگان محترم مفتخر است که خدمات گسترده خود را در زمینه ترجمه در اسرع وقت و بدون نیاز به حضور فیزیکی شما هموطن گرامی در سراسر ایران عزیز عرضه نماید .

این وب سایت با داشتن كادري مجرب و متشكل از مترجمان رسمي ومترجمین غير رسمي، كارشناسان رسمي و مشاوران امور حقوقي و ويراستاران زبان فارسي، آماده ارائه نسل جديد خدمات ترجمه به زبانهاي انگليسي، عربي ، فرانسه،, آلماني، روسي، کردی، تركي استانبولي، تركي آذربايجاني، اسپانيولي، چینی و... مي‌باشد. این دارالترجمه با ایجاد بانك بزرگ مترجمین فارسی و با شناسایی و بكار گیری مترجمان زبده حوزه های مختلف علمی، اكنون آماده است تا ترجمه های شما را در سبكی كاملاً حرفه ای ترجمه نماید. انجام ترجمه بصورت كنترل شده و با استفاده از فناوری روز كنترل كیفیت ترجمه در جهان انجام می گیرد .هر پروژه ترجمه با استفاده از واژگان تخصصی هر حوزه و با نظارت یك مدیر پروژه انجام می شود و در نهایت توسط او بازبینی و نهایی می شود .

دارالترجمه اینترنتی ما ارائه كننده خدمات نوين و سريع ترجمه نه تنها در سطح کشور بلكه در سراسر جهان است و بویژه در خدمت آن عزیزانی است که در خارج کشور دسترسی کمتری به امکانات ترجمه به فارسی و بالعکس را دارند در هر جای دنیا که هستید میتوانید متن خود را در سایت ثبت سفارش ترجمه نمایید و یا با ما تماس بگیرید
ترجمه متون عمومی و تخصصی شامل ترجمه پروژه های دانشگاهی وترجمه تحقیقات اینترنتی ،ترجمه تحقیقات کلاسی،ترجمه کتب درسی،ترجمه سایت های اینترنتی (انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی) ترجمه کتب الکترونیکی ، ترجمه فیلم و فایل های صوتی ترجمه مقالات ، ترجمه متون مطبوعاتی برای سایت ها ، ترجمه نشریات ، ترجمه متن پست الکترونیکی ، ترجمه و انجام کلیه تحقیقات اینترنتی دانشجویی و غیر دانشجویی تنظیم و ترجمه انواع قراردادهای بین المللی ،ترجمه رسمی مکاتبات بازرگانی بین المللی، ترجمه اسناد و مدارک تحصیلی ترجمه رسمی اسناد و مدارک مالی ترجمه رسمی اسناد و مدارک بازرگانی ترجمه رسمی قراردادهای تجاری و شخصی ترجمه رسمی اسناد و مدارک ثبتی و شرکتی ، ترجمه رسمی سرفصل دروس ما هر ترجمه ای را به افراد حرفه ای آن رشته می سپاریم .
مدیریت سایت : مهندس مجید قربان جنت 09138028565
مدیر مترجمان : جناب آقای احمد قادری 09133814718
این وب سایت اولین وب سایتی است که در زمینه ترجمه رسمی در ایران شروع به فعالیت نمود در هر لحظه تلاش ما بهبود خدمت رسانی است و افتخار ما به این است که میزبان ایرانیان باشیم در هر جای این دنیای پهناور
به امید بهروزی
مجید قربان جنت
ترجمه های خود را به مترجمان ما واگذار كنيد >> ****** ثبت سفارش ترجمه متن ******
تدریس خصوصی >> ** ثبت درخواست **
 * ايميل دوست شما:
:ايميل شما
FA عنوان ايميل:
FA پيغام شما:
دیکشنری | ترجمه | مترجم | دارالترجمه